eylulspot.com @ Muhittin Yıldırım

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

KONYAALTI de ucuza ikinci el eşya satan bir yer arıyorsanız KONYAALTI’ün en ucuz ve en kaliteli 2. El eşya satan en doğru düzgün hizmet veren 2. El eşya firmasına davetlisiniz. KONYAALTI ikinci el eşya satan yerler ve KONYAALTI ikinci el eşya alan yerler olarak ucuza 2. El eşya satıyoruz. KONYAALTI de oturuyorsanız eliniz de ikinci el eşyalarınız var ve satışını yapmak istiyorsanız doğruca bize gelin ve ikinci el eşyalarınızı değerinden alalım yerine nakit olarak paranızı hemen size teslim edelim. KONYAALTI 2. El eşya alanlar olarak size güvenilir ikinci el eşya hizmeti sunuyoruz. İkinci el led ekran tv ihtiyacınız var ise onun için de bize ulaşabilirsiniz. İster ikinci el televizyon isterseniz ikinci el bulaşık makinası fark etmez dilediğiniz ikinci el eşyaya bizim ile kolayca sahip olabilirsiniz.

KONYAALTI ikinci el eşya alan yerler

KONYAALTI ikinci el eşya alanlar ve KONYAALTI ikinci el eşya satanlar olarak kaliteli 2. El eşya satıyoruz. İkinci el eşyanın en ucuz ve en kalitesini görmek için hemen ikinci el eşya firmamızı ziyaret ediniz. Sıfır kalitesin de ikinci el eşyalar için bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Doğru düzgün ikinci el eşya hizmeti istiyorsanız hala ne duruyorsunuz. Eliniz de olan ikinci el eşyalarınız ile bize gelin değerinden alalım ve başka ihtiyacı olan müşterilerimize uygun fiyatlardan satalım. KONYAALTI 2. El eşya alan yerler olarak bize güvenebilirsiniz.

Çocuklarınız ve eşiniz ile mutlu ve sıcak bir ev ortamı istiyorsanız işe eviniz de ki mobilyalarınızı değiştirmek ile başlayın eski mobilyalarınızı bize getirin ve ikinci el eşya firmamızdan tam evinize layık kaliteli son moda olan ikinci el mobilya alın ve götürün. İkinci el mobilya ya da ikinci el koltuk takımlarını ikinci el eşya firmamızdan çok ucuza temin edebilirsiniz. KONYAALTI ikinci el eşya satanlar olarak aradığınız da karşınıza çıkabilecek en güvenilir ikinci el eşya firması biziz. Ucuz ve sıfır kalitesin de ikinci el eşya almak için hemen bizi arayın.

Yukarıdaki İletişim Numaralarımızdan Veya "TIKLA TEKLİF AL" Butonundan Eşyalarınızın Değerini Ücretsiz Öğrenebilirsiniz.


FACEBOOKTAN TAKİP EDİN
ALİ REMZİ DEĞİRMENCİOĞLU
"Dürüst ticaretleri var. 5 yerden fiyat aldım sadece Hikmet bey'den düzgün fiyat teklifi geldi. Komple ev eşyamı söyledikleri saatte gelip aldılar. Teşekkürler."
MELİKE BOLUĞUR
"Samimiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Bu size ikinci kez eşya satışım."

HAKKI DEVRAN
"3 öğrenci arkadaş ev tuttuk. Tüm eşyalarımızı 2 elden çok iyi fiyatlara aldık. 1500 TL ye evi dizdik. Ekmek kızartma makinesi de hediye ettiler. :) Allah razı olsun."
YORUM GÖNDERİN
Bizden ürün alın yada ürün satın. Mutlu müşteri yorumlarınızı gönderin sitemizde yayınlayalım.

İKİNCİ EL eşya KONYAALTI


KONYAALTI'da satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini Ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan Whatsapp - email - veya sitemiz üzerinden Teklif al butonunu kullanarak satmayı düşündüğünüz ürünlerin resimlerini göndermeniz yeterli sizlere çok kısa bir zaman içerisinde fiyat dönüşü yapılacaktır.

ikinci el eşya

ikinci el esya alan yerler kim

eylulspot.com 1994 yılında KONYAALTI'de faaliyet alanına başlamıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne ikinci el eşya alım satımını yapmakta olup 31 yıllık tecrübemizle ve devamlı artan alış ve satış grafiğimiz ile konusunda ülkemizin en köklü ikinci el eşya kuruluşlarında biri olarak Türk Halkına hizmet etmekteyiz

ikinci el eşya alan yerler - ikinci el eşya alanlar - 2. el eşya alım satım - 2. el eşya alanlar - ikinci el eşya alım satım - ikinci el eşya alım -
eski eşya alım satım - eski eşya alan yerler - eski eşya alanlar - kullanılmış eşya alanlar - ikinci el beyaz eşya alanlar -
ikinci el beyaz eşya alım satım - ikinci el mobilya alım satım - ikinci el mobilya alan yerler

Antalya'da Şehir İçi Nakliye Bizim işimiz.. Asansörlü Taşımacılık Yapıyoruz... Evden Eve Taşıma Yapıyoruz.. Şehir içi nakliyat ve Şehirler arası Nakliye Taşımacılık Yapıyoruz... 0541 220 63 87