eylulspot.com @ Muhittin Yıldırım

hurma İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Bekâr evin de yaşıyorsunuz ve eviniz de yeterince mobilya koltuk tarız eşyalar olmadığından uzaktan gelecek olan misafirlerinizi rahatlıkla eve davet edemiyorsanız üzülmeyin hemen bize ulaşın ve ikinci el mobilya ya da ikinci el koltuk takımı sahibi olun. hurma ikinci el eşya satan yerler olarak aradığınız da karşınıza çıkabilecek en güzel en temiz ikinci el eşya hizmeti veren tek firmayız. Bize gelin misafirleriniz ayakta kalmasın. Uzaktan gelen akrabalarınızı eviniz de gönül rahatlığı ile ağırlayabileceğiniz ikinci el mobilya ya da ikinci el koltuk takımların da ağırlayabilirsiniz. Hatta ve hatta bizden alacağınız ikinci el yemek odası takımı ile onlara güzel bir ziyafet verebilirsiniz. hurma ikinci el eşya alan yerler olarak da aradığınız karşınıza çıkabilecek en güvenilir ikinci el eşya firması biziz. Bize getireceğiniz eski eşyalarınızı değerinden alıyoruz ve hemen nakit olarak ödemelerinizi yapıyoruz.

hurma ikinci el eşya alan yerler

hurma ikinci el eşya alan yerler ya da hurma ikinci el eşya satan yerler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Haydi, çıkıp gelin ve ikinci el eşya alışverişlerinize başlayın. Ucuz ve en kaliteli 2. El eşyalar ile tanışmak için bize ulaşın. hurma ikinci el eşya satanlar gibi bir arayışta olduğunuz da doğruca çıkıp geleceğiniz 2. El eşya firmanız sizleri bekliyor. İkinci el televizyon ya da ikinci el beyaz eşyaları alabileceğiniz tek güvenilir ikinci el eşyacı biziz. hurma ikinci el eşya alan yerler ya da hurma ikinci el eşya satan yerler arıyorsanız sadece bir telefon uzağınızdayız.

Eşinizin ya da çocuklarınızın çok istediği 2. El led tv için acele edin ve bizi arayın. Ailenizin gönlünü yapabileceğiniz ikinci el led tv ve daha fazla ikinci el eşya için hala ne bekliyorsunuz. Ailecek güzel ve kaliteli filmler izleyebileceğiniz ikinci el televizyonlara bizimle rahatça ulaşabilirsiniz. hurma ikinci el eşya alan yerler ya da hurma ikinci el eşya satan yerler olarak sizlere en kaliteli ve en ucuz ikinci el eşya hizmeti sunuyoruz. Acele edin ve hemen bize ulaşın.

Yukarıdaki İletişim Numaralarımızdan Veya "TIKLA TEKLİF AL" Butonundan Eşyalarınızın Değerini Ücretsiz Öğrenebilirsiniz.


FACEBOOKTAN TAKİP EDİN
ALİ REMZİ DEĞİRMENCİOĞLU
"Dürüst ticaretleri var. 5 yerden fiyat aldım sadece Hikmet bey'den düzgün fiyat teklifi geldi. Komple ev eşyamı söyledikleri saatte gelip aldılar. Teşekkürler."
MELİKE BOLUĞUR
"Samimiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Bu size ikinci kez eşya satışım."

HAKKI DEVRAN
"3 öğrenci arkadaş ev tuttuk. Tüm eşyalarımızı 2 elden çok iyi fiyatlara aldık. 1500 TL ye evi dizdik. Ekmek kızartma makinesi de hediye ettiler. :) Allah razı olsun."
YORUM GÖNDERİN
Bizden ürün alın yada ürün satın. Mutlu müşteri yorumlarınızı gönderin sitemizde yayınlayalım.

İKİNCİ EL eşya hurma


hurma'da satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini Ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan Whatsapp - email - veya sitemiz üzerinden Teklif al butonunu kullanarak satmayı düşündüğünüz ürünlerin resimlerini göndermeniz yeterli sizlere çok kısa bir zaman içerisinde fiyat dönüşü yapılacaktır.

ikinci el eşya

ikinci el esya alan yerler kim

eylulspot.com 1994 yılında hurma'da faaliyet alanına başlamıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne ikinci el eşya alım satımını yapmakta olup 31 yıllık tecrübemizle ve devamlı artan alış ve satış grafiğimiz ile konusunda ülkemizin en köklü ikinci el eşya kuruluşlarında biri olarak Türk Halkına hizmet etmekteyiz

ikinci el eşya alan yerler - ikinci el eşya alanlar - 2. el eşya alım satım - 2. el eşya alanlar - ikinci el eşya alım satım - ikinci el eşya alım -
eski eşya alım satım - eski eşya alan yerler - eski eşya alanlar - kullanılmış eşya alanlar - ikinci el beyaz eşya alanlar -
ikinci el beyaz eşya alım satım - ikinci el mobilya alım satım - ikinci el mobilya alan yerler

Antalya'da Şehir İçi Nakliye Bizim işimiz.. Asansörlü Taşımacılık Yapıyoruz... Evden Eve Taşıma Yapıyoruz.. Şehir içi nakliyat ve Şehirler arası Nakliye Taşımacılık Yapıyoruz... 0541 220 63 87