eylulspot.com @ Muhittin Yıldırım

128 sokak İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

128 sokak semtin de ikamet eden sevgili müşterilerimizin dikkatine kaliteli ve ucuz ikinci el eşyalarınız ayağınıza kadar geldi. 128 sokak ikinci el eşya alan yerler ve 128 sokak ikinci el eşya satan yerler olarak sizlere ucuza ikinci el eşya satın alma fırsatı veriyoruz. Hem kaliteli hem de çok ucuza ikinci el eşya sahibi olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 128 sokak da bekar evin de yaşıyor ama geçici olduğunuz için sıfır eşyaya para vermek istemiyor olabilirsiniz bize gelin sıfır kalitesin de ucuz ikinci el eşya sahibi olun. Eviniz şenlensin yuvaya benzesin istiyorsanız sıfır görünümlü ikinci el eşyalara bizimle kolaylık ulaşın. 128 sokak ikinci el eşya alanlar olarak da bize getireceğiniz 2. El eşyalarınızı alıyoruz ve diğer müşterilerimize sizlerin aracılığı ile satıyoruz.

128 sokak ikinci el eşya alan yerler

128 sokak ikinci el eşya satanlar ve 128 sokak ikinci el eşya alanlar olarak en kaliteli en ucuz 2. El eşya pazarına davetlisiniz. Hiçbir ikinci el eşyacı da bulamadığınız kalite de ve temizlik de ikinci el eşyalara bizimle ulaşmak hayal değil. Abartmıyoruz kaliteli ikinci el eşyalar ile tanışmak için bizi arayın. 128 sokak ikinci el eşya satan yerler ve 128 sokak ikinci el eşya alan yerler olarak siz müşterilerimizin güler yüzü için çabalıyor ve ucuz 2. El eşya satışı yapmak için uğraşıyoruz. Kaliteli 2. El eşyanın ilk ve tek adresiyiz.

128 sokak ucuz ikinci el eşya arıyorsanız doğru yerdesin demektir. Hayaliniz de olan ev için tonlarca para ödemeye son bizimle de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bize gelin ve sıfır kalitesin de az kullanılmış özel nedenlerden dolayı satılmak zorunda kalan tertemiz son moda ikinci el eşya sahibi olun. İster ikinci el mobilya isterseniz ikinci el yemek odası takımı dilediğiniz 2. El eşyaya ulaşmak için geç kalmış sayılmazsınız. Bize ulaşın ve sıfır kalitesin de ikinci el eşya sahibi olun. İkinci el eşyalar ile eviniz şenlenecek cebiniz bayram edecek. 128 sokak ikinci el eşya alan yerler ve 128 sokak ikinci el eşya satan yerler arıyorsanız doğru yerdesiniz.

128 sokak 2.El Eşya Alım Satım 128 sokak Spot Eşya Alan Yerler 128 sokak Eski Eşya Alanlar 128 sokak İkinci El Eşya Alınır Satılır 128 sokak Antika Eşya Alım Satım 128 sokak İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler 128 sokak İkinci El Mobilya Alanlar 128 sokakde Kullanılmış Eşya Almak Satmak.

Yukarıdaki İletişim Numaralarımızdan Veya "TIKLA TEKLİF AL" Butonundan Eşyalarınızın Değerini Ücretsiz Öğrenebilirsiniz.


FACEBOOKTAN TAKİP EDİN
ALİ REMZİ DEĞİRMENCİOĞLU
"Dürüst ticaretleri var. 5 yerden fiyat aldım sadece Hikmet bey'den düzgün fiyat teklifi geldi. Komple ev eşyamı söyledikleri saatte gelip aldılar. Teşekkürler."
MELİKE BOLUĞUR
"Samimiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Bu size ikinci kez eşya satışım."

HAKKI DEVRAN
"3 öğrenci arkadaş ev tuttuk. Tüm eşyalarımızı 2 elden çok iyi fiyatlara aldık. 1500 TL ye evi dizdik. Ekmek kızartma makinesi de hediye ettiler. :) Allah razı olsun."
YORUM GÖNDERİN
Bizden ürün alın yada ürün satın. Mutlu müşteri yorumlarınızı gönderin sitemizde yayınlayalım.

İKİNCİ EL eşya 128 sokak


128 sokak'da satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini Ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan Whatsapp - email - veya sitemiz üzerinden Teklif al butonunu kullanarak satmayı düşündüğünüz ürünlerin resimlerini göndermeniz yeterli sizlere çok kısa bir zaman içerisinde fiyat dönüşü yapılacaktır.

ikinci el eşya

ikinci el esya alan yerler kim

eylulspot.com 1994 yılında 128 sokak'da faaliyet alanına başlamıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne ikinci el eşya alım satımını yapmakta olup 31 yıllık tecrübemizle ve devamlı artan alış ve satış grafiğimiz ile konusunda ülkemizin en köklü ikinci el eşya kuruluşlarında biri olarak Türk Halkına hizmet etmekteyiz

ikinci el eşya alan yerler - ikinci el eşya alanlar - 2. el eşya alım satım - 2. el eşya alanlar - ikinci el eşya alım satım - ikinci el eşya alım -
eski eşya alım satım - eski eşya alan yerler - eski eşya alanlar - kullanılmış eşya alanlar - ikinci el beyaz eşya alanlar -
ikinci el beyaz eşya alım satım - ikinci el mobilya alım satım - ikinci el mobilya alan yerler

Antalya'da Şehir İçi Nakliye Bizim işimiz.. Asansörlü Taşımacılık Yapıyoruz... Evden Eve Taşıma Yapıyoruz.. Şehir içi nakliyat ve Şehirler arası Nakliye Taşımacılık Yapıyoruz... 0541 220 63 87